
Радіатор охолодження VW Passat 1.8-2.0/1.6TD/1.9D 88-97, NRF 509506
1 863,67 ₴
- В наявності
- Код: 509506
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Passat 1.8-2.0/1.6TD/1.9D 88-97, NRF 509506. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509506
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509506 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509506 |
| Кросс-номери | 0110.2042, 040690N, 053-017-0024, 101072, 10-25001-SX, 1550051, 348285, 353121253E, 353121253F, 50087, 58002072, 651611, 737-0033, 737-0034, 737-0034-R, 883871, CR 345 000S, DCM3390, DRM32025, M-0300151, MK-1034, PR 9537A2, R20082, VN2072, WG1721490 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
| для оригінального номера | 353121253F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863,67 ₴




