
Радіатор масляний BMW 3 (E90) 320 d 04-11 (теплообмінник), NRF 31217
2 353,92 ₴
- В наявності
- Код: 31217
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний BMW 3 (E90) 320 d 04-11 (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31217 |
| Кросс-номери | 001-10-21360, 056044N, 06003555, 0702.4007, 08.18.018, 11427787698, 135007, 14-0028, 1745-0042, 354116, 354345, 405M76, 413172, 469O0048, 503 033, 590035, 590035, 5989070102, 73452, 7730084, 7787698, 804.017, 8095035, 90904, 95035, BSG 15-506-006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3, 5 |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 140 |
| Кількість ребер | 15 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353,92 ₴






