
Радіатор охолодження VW Caddy 1.9TDI (433x650x32), NRF 53816A
3 289,42 ₴
- В наявності
- Код: 53816A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Caddy 1.9TDI (433x650x32), NRF 53816A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53816A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53816A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 RS 200 л.с. | 2005–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 RS 200 л.с. | 2005–2013 |
| SKODA — SUPERB (3T4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 4x4 152 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CC (357) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2011–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2008–2010 |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2010–2012 |
| VW — EOS (1F7, 1F8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTi 210 л.с. | 2009–2012 |
| VW — GOLF VI Variant (AJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2009–2013 |
| VW — GOLF VI кабрио (517) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI 211 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — JETTA I седан (1K2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2005–2010 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53816A |
| Кросс-номери | 0110.3134, 040025N, 053-017-0064, 1740-0013, 1K0121251L, 1K0121251L, 1K0121251L, 1K0121251L, 1K0121253L, 1K0121253L, 1K0121253L, 1K0121253L, 3471-8501, 350213157800, 356985, 367600, 470R0623, 53816, 58002207, 5K0121251AA, 5K0121251AA, 5K0121251AA |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Superb, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 433 |
| для оригінального номера | 1K0121251L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 289,42 ₴





