Радіатор охолодження MB W202
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58232 |
| Кросс-номери | 0106.3087, 054-017-0021, 054-017-0021-B, 101315, 10-25221-SX, 118.069, 118.069/A, 118.069HP, 120840N, 1551017, 2025002003, 2025002603, 2025005803, 2025005903, 2025006003, 2025006103, 30002150, 351400, 352000, 470R0025, 62608A, 62708A, 731804, 7705134 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 432 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 30 |
| Довжина мережі [мм] | 432 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 353,66 ₴








