
Радіатор охолодження VW ID.3/ID.4/ID.5/ID.7 19-, NRF 550313
7 871,37 ₴
- В наявності
- Код: 550313
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW ID.3/ID.4/ID.5/ID.7 19-, NRF 550313. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550313
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550313 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — ID.3 (E11) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1st 204 л.с. | 2019–н.в. |
| 1st 95 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — ID.4 (E21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Performance 95 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550313 |
| Кросс-номери | 040124N, 1EA121251B, 58012736, 606780, CRE 10 000P, WG2376177, WG2403357 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 871,37 ₴








