
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, NRF 350048
4 239,16 ₴
- В наявності
- Код: 350048
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, NRF 350048. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350048
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350048 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — BEAT (M300) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.0 LPG 68 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 82 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 LPG 82 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350048 |
| Кросс-номери | 007-016-0004, 0228517, 0831.3017, 105977, 261076, 342515, 42422272, 43512, 448C0307, 512075N, 7800258, 81005140, 822578, 8880400557, 940247, 94554553, 95326120, 95395384, 95480135, 95963188, 96676342, AC 128 000S, AC887650, C12329, CF20220, DCC1886 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 400 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 395 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 239,16 ₴









