
Радіатор охолодження Citroen Saxo/Peugeot 106 1.0-1.6 93-, NRF 58067
1 963,08 ₴
- В наявності
- Код: 58067
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen Saxo/Peugeot 106 1.0-1.6 93-, NRF 58067. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58067
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58067 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — CHANSON (S0, S1) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 X 45 л.с. | 1996–1998 |
| 1.0 X 50 л.с. | 1998–2003 |
| 1.1 X,SX 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.1 X,SX 60 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 VTS 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTL,VTR 88 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTS 98 л.с. | 2000–2003 |
| PEUGEOT — 106 II (1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 45 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.0 i 50 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.1 i 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.1 i 54 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.4 i 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 i 89 л.с. | 1996–н.в. |
| PEUGEOT — 106 Van II Фургон/хетчбэк (1S_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 45 л.с. | 1996–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58067 |
| Кросс-номери | 001-10-27942, 009-017-0008, 0108.3048, 060780N, 09002115, 100194, 10-25269-SX, 106.021, 1301SQ, 1301SQ, 1301SR, 1301SR, 1301SW, 1301SW, 1301TA, 1301TA, 1330A6, 1330A6, 1331S8, 1331S8, 1331TF, 1555725, 350213371000, 351805, 61358, 705-0032, 731498 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 390 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 106 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 390 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Номер продукції | 23 TR |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 963,08 ₴






