
Радіатор кондиціонера Mazda 3 04-09, NRF 35507
4 163,76 ₴
- В наявності
- Код: 35507
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Mazda 3 04-09, NRF 35507. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35507
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35507 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 MZ-CD 90 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 MZR-CD (BK14) 143 л.с. | 2006–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35507 |
| Кросс-номери | 27005186, 35507 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 605 мм |
| Ширина ядра радіатора | 383 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 163,76 ₴



