
Радіатор кондиціонера Opel Astra H 1.2-1.8i 04-14 (540x360x16), NRF 35554
5 004,58 ₴
- В наявності
- Код: 35554
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Opel Astra H 1.2-1.8i 04-14 (540x360x16), NRF 35554. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35554
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35554 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 FlexFuel (M75) 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.2 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35554 |
| Кросс-номери | 0221624, 037-016-0024, 0807.2021, 103829, 10-45019-SX, 152016N, 1770-0539, 1850097, 1850097, 261026, 350203257000, 350650, 37005367, 43145, 448C0141, 720M60, 7800282, 817846, 8880400482, 93178959, 93178959, 94807, AC 378 000P, AC 378 000S, AC830013 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 004,58 ₴








