
Радіатор кондиціонера Volvo C30/C70/S40/V50 1.6-2.0 04-12, NRF 35770
4 083,39 ₴
- В наявності
- Код: 35770
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Volvo C30/C70/S40/V50 1.6-2.0 04-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35770 |
| Кросс-номери | 0226300, 052-016-0012, 0811.3022, 10-45639-SX, 105199, 1770-0548, 222004N, 260381, 30647932, 30661958, 30755665, 31332301, 31356002, 31418514, 343180, 350203934000, 43339, 448C0003, 4N5H19710BC, 4N5H19710BD, 59005140, 667040, 731M14, 7800172, 814323 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | C70, S40, V50, C30 |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Випускн.-Ø [мм] | 14,6 |
| Впускн. Ø [мм] | 14,6 |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 083,39 ₴








