
Радіатор охолодження Renault Trafic/Opel Vivaro 2.0CDTI 06- (+/-AC), NRF 53966
5 370,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53966
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Trafic/Opel Vivaro 2.0CDTI 06- (+/-AC), NRF 53966. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53966
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53966 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (EL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (EL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53966 |
| Кросс-номери | 0121.3074, 037-017-0089, 037-017-0089-B, 10-26061-SX, 105143, 123.184, 123.184/A, 1557219, 1740-0170, 180075N, 2140000Q0C, 350213213600, 351215, 356895, 43002427, 4416948, 4416948, 63122, 725-0032, 734946, 7705036, 79712, 80147b, 8200411166, 8449605 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 558 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 558 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 462 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370,62 ₴




