
Радіатор охолодження VW Golf VIII 20-/Tiguan 2. TSI 16-, NRF 550329
2 533,03 ₴
- В наявності
- Код: 550329
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW Golf VIII 20-/Tiguan 2. TSI 16-, NRF 550329. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550329
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550329 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — TARRACO (KN2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4Drive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| SKODA — KODIAQ (NS7, NV7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 RS Bi-TDI 4x4 239 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — GOLF VIII (CD1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI R 4motion 320 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — TIGUAN (AD1, BT1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4motion 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 220 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 230 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — TIGUAN ALLSPACE (BW2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 180 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550329 |
| Кросс-номери | 040104N, 58012710, 5Q0121251HD, 606641, WG2402194 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Ширина ядра радіатора | 196 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 533,03 ₴




