
Радіатор охолодження MB G-class (W463) 3.0d/4.0 18- (M177/M176/OM656), NRF 550244
8 618,04 ₴
- В наявності
- Код: 550244
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB G-class (W463) 3.0d/4.0 18- (M177/M176/OM656), NRF 550244. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550244
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550244 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG G 63 (463.276, 463.277) 585 л.с. | 2018–н.в. |
| G 400 d 4-matic (463.350) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| G 500 (463.260, 463.261) 422 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550244 |
| Кросс-номери | 1675006201, 1675006301, 30012727, A167 500 62 01 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 645 мм |
| Ширина ядра радіатора | 523 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 618,04 ₴






