
Радіатор масляний BMW X3 (E83) 00-15 (теплообмінник), NRF 31209
2 039,76 ₴
- Під замовлення
- Код: 31209
Відправка з 07 квітня 2026+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний BMW X3 (E83) 00-15 (теплообмінник), NRF 31209. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31209
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31209 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 115 л.с. | 2007–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2007–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 118 i 129 л.с. | 2006–2008 |
| 118 i 143 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 115 л.с. | 2003–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2003–2012 |
| 118 i 136 л.с. | 2006–2011 |
| 118 i 129 л.с. | 2004–2012 |
| 118 i 143 л.с. | 2004–2012 |
| 120 i 150 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2007–2012 |
| BMW — 1 кабрио (E88) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 i 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 120 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 120 i 170 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — 1 купе (E82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 105 л.с. | 2000–2005 |
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 (E90) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 318 i 143 л.с. | 2007–2011 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 320 si 173 л.с. | 2006–2011 |
| BMW — 3 Compact (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 ti 115 л.с. | 2001–2005 |
| 316 ti 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 ti 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E91) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 Ci 105 л.с. | 2000–н.в. |
| 316 Ci 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31209 |
| Кросс-номери | 001-10-18519, 056033N, 06003412, 0702.4004, 08.18.004, 11427508967, 135046, 14-0026, 1745-0107, 20 94 9199, 31SKV223, 344480, 379645, 469O0023, 49199, 502 363, 590032, 590032, 7.09269.34.0, 73428, 7508967, 7730028, 804.015, 804.015M, 8095032, 90688 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Ширина ядра радіатора | 63 мм |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 95 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Кількість ребер | 11 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039,76 ₴




