
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi A4/A5/A6/A7 2.0-4.0H 15-, NRF 350454
4 697,83 ₴
- В наявності
- Код: 350454
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi A4/A5/A6/A7 2.0-4.0H 15-, NRF 350454. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350454
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350454 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 249 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A6 (4A2, C8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 249 л.с. | 2019–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSi Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4AH, C8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4A5, C8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 249 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4KA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350454 |
| Кросс-номери | 003-016-0032, 03015703, 042033N, 0810.3110, 350203100100, 361250, 43652, 7800106, 822650, 8W0816421C, 8W0816421J, 8W0816421M, 941076, AC 101 000S, AC 961 000S, AI5439D, AI5439D, WG2160710 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A5, A4, A7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 655 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 341 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 697,83 ₴




