Радіатор кондиціонера Renault Kadjar 15-, NRF 350411. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350411
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350411 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (J11E) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| RENAULT — ESPACE V (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| 1.8 TCe 225 225 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BLUE dCi 190 4WD (HCAN) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 dCi 175 (HCAK) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi 175 4WD 177 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350411 |
| Кросс-номери | 0224004, 035-016-0006, 072058N, 0809.3077, 1770-0286, 188554, 30311756CP, 33005422, 350203832000, 356110, 43660, 448C0243, 7800088, 822559, 8880400600, 921004BE0A, 921004BE0A, 921004EA0A, 921006951R, 921009251R, 9211000Q0A, 940546, AC 78 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 601 мм |
| Ширина ядра радіатора | 486 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 601 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 486 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 820,37 ₴







