
Радіатор масляний Fiat Doblo 2.0 D/Opel Astra J 2.0 CDTI 09- (теплообмінник), NRF 31343
4 362,35 ₴
- В наявності
- Код: 31343
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Fiat Doblo 2.0 D/Opel Astra J 2.0 CDTI 09- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31343 |
| Кросс-номери | 0704.4008, 156023N, 1660079J80, 1745-0071, 350300000600, 355875, 37013708, 469O0131, 55208626, 55208626, 55220875, 55220875, 55220875, 55220875, 55220875, 55220875, 55220875, 55220875, 55273041, 55273041, 55565958, 55565958, 55565958, 55577032, 55577032 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 55 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Doblo, Astra, Cascada, SX4, Bravo, Brera, Zafira, 9-3, 9-5, Delta, Spider, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 55 |
| Довжина мережі [мм] | 140 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без фільтра |
| Кількість ребер | 17 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 362,35 ₴





