
Радіатор охолодження Hyundai Elantra/I30 1.4MPI/1.6 16-, NRF 550035
5 738,54 ₴
- В наявності
- Код: 550035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Elantra/I30 1.4MPI/1.6 16-, NRF 550035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550035 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA седан (AD, ADA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 128 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 100 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 универсал (PDE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 101 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550035 |
| Кросс-номери | 1740-0669, 25310F2000, 560166N, 606552, 82002595, A52-60-0021, HY2595 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 738,54 ₴








