
Радіатор охолодження Suzuki Samurai 1.0/1.3 4x4 98-04, NRF 513161
3 667,39 ₴
- В наявності
- Код: 513161
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Suzuki Samurai 1.0/1.3 4x4 98-04, NRF 513161. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
513161
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
513161 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — JIMNY (SJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (SJ 413) 60 л.с. | 1988–2004 |
| 1.0 Привод на все колеса (SJ 410) 45 л.с. | 1988–2004 |
| 1.3 (SJ 413) 64 л.с. | 1988–2004 |
| 1.3 Привод на все колеса 80 л.с. | 2000–2004 |
| 1.3 Привод на все колеса (SJ 413) 70 л.с. | 1988–2004 |
| SUZUKI — SAMURAI (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 64 л.с. | 1984–1988 |
| 1.3 60 л.с. | 1986–1990 |
| SUZUKI — SIERRA Вездеход открытый (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (SJ410) 45 л.с. | 1981–1988 |
| SUZUKI — SJ 410 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (SJ410) 45 л.с. | 1981–1988 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 513161 |
| Кросс-номери | 0114.2002, 100946, 129.005, 1770083000, 1770083001, 1770083001, 1770083002, 1770083010, 1770083011, 1770084C00, 17700C83001, 320080N, 470R0217, 52002012, 64184, AC268063, DCM3058, M-0420140, R12424, RDA142002, RDA142002, RDA142002, SZA2012 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, SJ410, SJ413 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 375 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 667,39 ₴










