
Радіатор інтеркулера Fiat Ducato 2.0-2.3D 06-, NRF 309034
7 863,93 ₴
- В наявності
- Код: 309034
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Fiat Ducato 2.0-2.3D 06-, NRF 309034. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
309034
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
309034 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| CITROEN — JUMPER Фургон (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| CITROEN — JUMPER автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2006–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2015–2019 |
| PEUGEOT — BOXER автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| PEUGEOT — BOXER фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2015–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 309034 |
| Кросс-номери | 0704.3140, 087035N, 1382428080, 1613994080, 1613994080, 1613994080, 1613994080, 1613994180, 1613994180, 17014703, 355920, 468I0112, 709.069, 7750007, 961479, CI 217 000P, FT4482, SKICC-0890227, V24-60-0055, WG2158715, WG2370682 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 735 мм |
| Ширина ядра радіатора | 112 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 735 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 863,93 ₴






