
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda Jazz 1.3 08-, NRF 350340
6 397,95 ₴
- В наявності
- Код: 350340
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda Jazz 1.3 08-, NRF 350340. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350340
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350340 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — FIT III (GE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 HYBRID (GP1) 88 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 i 100 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350340 |
| Кросс-номери | 102049N, 80110-TF3E01, 940737 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 705 мм |
| Ширина ядра радіатора | 331 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 397,95 ₴




