
Радіатор кондиціонера Renault Kadjar/Koleos/Megane 18-, NRF 350550
4 966,39 ₴
- В наявності
- Код: 350550
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Kadjar/Koleos/Megane 18-, NRF 350550. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350550
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350550 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BLUE dCi 115 116 л.с. | 2018–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BLUE dCi 190 4WD (HCAN) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 115 (K9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350550 |
| Кросс-номери | 350550, 4205012200, 921001939R, 921004575R |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 614 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 966,39 ₴





