
Радіатор інтеркулера Opel Astra H/Zafira 1.7D/1.9D 04-15, NRF 30937
7 396,07 ₴
- В наявності
- Код: 30937
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Opel Astra H/Zafira 1.7D/1.9D 04-15, NRF 30937. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30937
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30937 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30937 |
| Кросс-номери | 13223395, 13223395, 157060N, 37014712, 6302064, 6302075, 721.029, 818615, 93184735, 93184735, 96461, OL4416, OP414N003, WG2158751 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 523 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 523 |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 396,07 ₴




