
Радіатор кондиціонера Renault Megane IV/ Scenic IV 15-, NRF 350393
4 872,48 ₴
- В наявності
- Код: 350393
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Megane IV/ Scenic IV 15-, NRF 350393. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350393
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350393 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 100 | 2015–н.в. |
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (B9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (B9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 90 | 2015–н.в. |
| 1.6 16V 115 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 205 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 165 165 л.с. | 2017–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 100 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 (K9MR) 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (K9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 205 205 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 Tce 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 SCe 115 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.3 TCe 115 (J9N9) 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 TCe 140 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 TCe 160 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 TCe 160 (J9NC) 159 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 150 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN Grandtour (US) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 150 | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350393 |
| Кросс-номери | 0225017, 042-016-0048, 0809.3080, 110007, 110532, 1679998180, 182055N, 261662, 330800, 350203101800, 43015703, 43769, 448C0348, 7800167, 822569, 921001829R, 921002969R, 921004063R, 921008540R, 940949, 941060, AC 1016 000P, AC 1016 000S, AC863121 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 525 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 433 |
| обмеження виробника | MAHLE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 872,48 ₴







