
Радіатор охолодження Hyundai i30 07-/Kia Ceed 1.6 CRDi 06-, NRF 53163
6 181,09 ₴
- В наявності
- Код: 53163
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Hyundai i30 07-/Kia Ceed 1.6 CRDi 06-, NRF 53163. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53163
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53163 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| KIA — CEE'D SW (ED) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2007–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53163 |
| Кросс-номери | 253102H650, 253102L650, 67078, 701623 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 455 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 181,09 ₴




