
Радіатор охолодження Citroen DS5 11-/Peugeot 3008 I 2.0 HDi 09- (МКПП), NRF 550021
4 889,48 ₴
- В наявності
- Код: 550021
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen DS5 11-/Peugeot 3008 I 2.0 HDi 09- (МКПП), NRF 550021. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550021
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550021 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — DS5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550021 |
| Кросс-номери | 1330Z0, 40002384, 636028, 735560 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 440 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889,48 ₴




