
Радіатор охолодження VW Caddy 1.9TDI (+/-AC) (408x648x32), NRF 53813
5 028,35 ₴
- В наявності
- Код: 53813
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Caddy 1.9TDI (+/-AC) (408x648x32), NRF 53813. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53813
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53813 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| SEAT — ALTEA (5P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–н.в. |
| SEAT — ALTEA XL (5P5, 5P8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 TDI 4x4 105 л.с. | 2009–2010 |
| SEAT — LEON (1P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–н.в. |
| SEAT — TOLEDO III (5P2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2009 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 4x4 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 4x4 140 л.с. | 2006–2010 |
| SKODA — SUPERB (3T4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| VW — BORA / JETTA V универсал (1K5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2007–2009 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2009 |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2010 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2010 |
| VW — EOS (1F7, 1F8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2006–2008 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| VW — GOLF V (1K1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2008 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2004–2008 |
| VW — JETTA I седан (1K2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| VW — PASSAT (3C2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2008 |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2008 |
| VW — TOURAN (1T1, 1T2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53813 |
| Кросс-номери | 001-10-17827, 003-017-0032, 0110.3136, 040039N, 10-25286-SX, 104245, 131.075, 131.075/A, 1550059, 1740-0006, 1K0121251AK, 1K0121251AK, 1K0121251AK, 1K0121251AK, 1K0121251AM, 1K0121251AM, 1K0121251AM, 1K0121251AM, 347505, 350213157300, 350213218100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 648 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 408 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 028,35 ₴





