
Радіатор охолодження MB E-class (W210/S210) 99-03, NRF 55331
6 487,03 ₴
- В наявності
- Код: 55331
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB E-class (W210/S210) 99-03, NRF 55331. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
55331
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
55331 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 CDI (210.016) 170 л.с. | 1999–2002 |
| E 320 CDI (210.026) 197 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. | 1999–2003 |
| E 320 T CDI (210.226) 197 л.с. | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 CDI (210.616) 170 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 55331 |
| Кросс-номери | 0106.3092, 054-017-0063-B, 102150, 10-25403-SX, 118.068, 123290N, 1740-0302, 1740-0316, 2105005803, 30002287, 62598A, 734803, A2105005803, AC644893, CR 309 000P, CR 309 000S, DCM2387, DRM17085, M-0170620, ME035R024, MSA2287, R12188, WG1722930, WG2183445 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 485 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 487,03 ₴







