
Радіатор охолодження Daewoo Lanos 1.4 02- (416x600x16), NRF 53902
3 152,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53902
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Daewoo Lanos 1.4 02- (416x600x16), NRF 53902. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53902
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53902 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2007 |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2002–2004 |
| DAEWOO — KALOS седан (KLAS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 94 л.с. | 2003–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53902 |
| Кросс-номери | 007-017-0005, 0131.3015, 10-25341-SX, 104256, 107.027, 107.027/A, 1558355, 32430, 350213211800, 372200, 510066N, 53902A, 61645, 706-0022, 706-0022-R, 735158, 81002067, 96443477, 96443477, 96444386, 96444386, 96536525, 96536525, 96536525, 96536669 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина мережі [мм] | 418 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 152,49 ₴



