
Радіатор масляний VW Golf IV/Lupo/Polo 1.4/1.6 99-06, NRF 31175
2 943,68 ₴
- В наявності
- Код: 31175
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний VW Golf IV/Lupo/Polo 1.4/1.6 99-06, NRF 31175. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31175
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31175 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — LEON (1M1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 16 V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — TOLEDO II (1M2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| VW — BORA (1J2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — BORA универсал (1J6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — GOLF IV (1J1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — GOLF VAN IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — LUPO (6X1, 6E1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GTI 125 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31175 |
| Кросс-номери | 036117021G, 036117021G, 046008N, 0710.4010, 114 749, 135038, 341056, 344430, 350300003800, 430M07A, 469O0043, 58003100, 590015, 590015, 74904, 7730027, 802.030, 8095015, 90685, 95015, CCL-VW-002, CLC 189 000S, CO9605, COC73008AS, DCO1067, O10168 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 58 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Довжина ядра радіатора | 99 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Lupo, Toledo, Octavia, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 58 |
| Довжина мережі [мм] | 99 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 943,68 ₴




