
Радіатор інтеркулера BMW 3 (F30/F80/F34/F31)/4 (F33/F83/F32/F82/F36) 1.5D-2.0D N13/N20/N47 11-, NRF 30482
5 805,54 ₴
- В наявності
- Код: 30482
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера BMW 3 (F30/F80/F34/F31)/4 (F33/F83/F32/F82/F36) 1.5D-2.0D N13/N20/N47 11-, NRF 30482. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30482
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30482 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F20) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 d 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 114 i 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2015–н.в. |
| 116 i 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 118 d xDrive 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 i 170 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2012–2019 |
| 320 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d | 2015–н.в. |
| 418 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 418 d 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 d | 2014–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 d xDrive | 2014–2015 |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30482 |
| Кросс-номери | 004-018-0014, 057025N, 06004464, 0702.3011, 107298, 17517600530, 344825, 351319204900, 704.018, 7600530, 7750050, 805M30A, 818259, 96552, AC630084, BM123N001, BSG 15-525-025, BSG 15-535-025, BWA4464, BWA4464, CI 393 000P, DCA1083, RT-0020, V20-60-0075 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 496 мм |
| Ширина ядра радіатора | 133 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 496 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 805,54 ₴




