
Радіатор охолодження Opel Frontera A 2.0/2.2/2.4 92-98, NRF 509532
6 661,49 ₴
- В наявності
- Код: 509532
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Frontera A 2.0/2.2/2.4 92-98, NRF 509532. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509532
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509532 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — FRONTERA A (5_MWL4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i (54MWL4) 136 л.с. | 1995–1998 |
| 2.4 i (53MWL4) 125 л.с. | 1992–1998 |
| OPEL — FRONTERA A Sport (5_SUD2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 115 л.с. | 1992–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509532 |
| Кросс-номери | 0107.3051, 0107.3052, 037-017-0110, 100677, 10-25141-SX, 121.037, 121.038, 1300119, 1300119, 1300120, 1302058, 150700N, 1740-0397, 37002175, 37002213, 470R0236, 6302002, 6302033, 6302033, 63244, 731236, 731237, 735229, 91146915, 91146915, 91147724 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 584 мм |
| Ширина ядра радіатора | 423 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Frontera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 584 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 423 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 661,49 ₴










