
Радіатор охолодження Mitsubishi Pajero 2.8D 93-99, NRF 50001
6 669,40 ₴
- В наявності
- Код: 50001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mitsubishi Pajero 2.8D 93-99, NRF 50001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50001 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D (V46W, V26W) 140 л.с. | 1993–1999 |
| 2.8 TD (V46W) 125 л.с. | 1994–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50001 |
| Кросс-номери | 033-017-0009, 102178, 119.036, 140675N, 32002138, 62802, 732748, DCM2489, DRM45014, MB890957, ME039R002, MSA2342, MT2138, R12631, WG1721114, WG1919693 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 588 мм |
| Ширина ядра радіатора | 500 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 588 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 669,40 ₴







