
Радіатор охолодження Nissan Navara 2.5D 01-, NRF 58418
5 125,96 ₴
- В наявності
- Код: 58418
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Nissan Navara 2.5D 01-, NRF 58418. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58418
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58418 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NAVARA (D22) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 Di 133 л.с. | 2002–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58418 |
| Кросс-номери | 13002302, 21410VK505, 68721, 701611, CR 1701 000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 125,96 ₴




