
Радіатор кондиціонера Hyundai Elantra/Kia Ceed 1.4-2.0 LPG 06-13, NRF 35963
4 493,75 ₴
- В наявності
- Код: 35963
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Hyundai Elantra/Kia Ceed 1.4-2.0 LPG 06-13, NRF 35963. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35963
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35963 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AVANTE седан (HD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVVT 122 л.с. | 2006–2011 |
| 2.0 CVVT 140 л.с. | 2006–2010 |
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| KIA — CEE'D SW (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2006–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 LPG 143 л.с. | 2009–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35963 |
| Кросс-номери | 019-016-0009, 0224627, 0228860, 024-016-0005, 0828.3031, 104455, 10-45102-SX, 260406, 32411, 350203951000, 379200, 43320, 43412, 448C0059, 5221-9805, 562012N, 667151, 765M09, 7800163, 7800338, 814351, 83005102, 8880400490, 940006, 94981, 976061H000 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 374 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 560 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 374 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 493,75 ₴










