
Радіатор кондиціонера Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 06-12, NRF 35987
5 718,06 ₴
- В наявності
- Код: 35987
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 06-12, NRF 35987. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35987
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35987 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35987 |
| Кросс-номери | 019-016-0043, 0224669, 0828.3051, 10-45622-SX, 105076, 1770-0529, 260768, 345440, 35965, 43640, 51HY029, 562015N, 667267, 7800428, 814425, 82005176, 940278, 976062B100, 976062B100AS, AC807560, AC830034, CCS-HY-038, DCC1899, DCN41008, HN814C002, HY5176D |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 695 мм |
| Ширина ядра радіатора | 423 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 17,1 |
| Випускн.-Ø [мм] | 12,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 695 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 423 |
| обмеження виробника | Halla HCC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 718,06 ₴






