
Радіатор інтеркулера MB C-class (W204)/E-class (W212) 1.8/2.2CDI 09-, NRF 30506
4 209,66 ₴
- В наявності
- Код: 30506
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера MB C-class (W204)/E-class (W212) 1.8/2.2CDI 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30506 |
| Кросс-номери | 001-10-18218, 054-018-0021, 0706.3028, 105632, 127016N, 1780-0140, 2045000100, 30004556, 345010, 351319203340, 351319204520, 718.152, 7750156, 817M53A, 818616, 96535, A2045000100, BSG 60-535-004, CI 356 000P, CI 356 000S, DCA1087, ME029N002, MSA4556 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 626 мм |
| Ширина ядра радіатора | 120 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 626 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 209,66 ₴






