
Радіатор охолодження Mitsubishi Colt 1.1-1.5 04-12, NRF 53464
4 580,34 ₴
- В наявності
- Код: 53464
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Mitsubishi Colt 1.1-1.5 04-12, NRF 53464. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53464
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53464 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT CZC кабрио (RG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2006–2009 |
| MITSUBISHI — COLT VI (Z3_A, Z2_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 75 л.с. | 2004–2012 |
| 1.3 95 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 109 л.с. | 2004–2012 |
| SMART — FORFOUR (454) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (454.030) 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.1 (454.033) 64 л.с. | 2005–2006 |
| 1.3 (454.031) 95 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 109 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 122 л.с. | 2004–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53464 |
| Кросс-номери | 0106.3123, 018M40, 033-017-0025-B, 104554, 119.079, 140078N, 32002172, 363540, 4545000703, 4545000803, 4545001503, 4545001603, 68183, 723-1006, 735055, 7700036, 8580703, A4545000703, A4545000803, A4545001503, A4545001603, CR 858 000S, DCM2510, DRM45005 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 639 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 639 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 580,34 ₴








