
Радіатор кондиціонера Chevrolet Aveo/Daewoo Lanos 1.2/1.4/1.5 02-, NRF 35766
4 727,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35766
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Chevrolet Aveo/Daewoo Lanos 1.2/1.4/1.5 02-, NRF 35766. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35766
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35766 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–2008 |
| 1.5 84 л.с. | 2005–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2007 |
| 1.5 86 л.с. | 2004–2006 |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35766 |
| Кросс-номери | 011-016-0002, 0228325, 0831.3008, 103649, 10-45079-SX, 260881, 32407, 350203432000, 350203943000, 377000, 43156, 448C0189, 512018N, 667261, 7800500, 81005049, 81005061, 814344, 8692506, 94641, 96469289, 96469289, 96539634, 96539634, 96834083, 96834083 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 727,33 ₴



