
Радіатор охолодження Renault Trafic 1.9dTi/dCi 01-, NRF 58332
4 450,27 ₴
- В наявності
- Код: 58332
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Trafic 1.9dTi/dCi 01-, NRF 58332. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58332
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58332 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 101 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 80 80 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 100 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 102 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 100 (FL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (FL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 100 (EL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (EL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (EL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 100 (JL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (JL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58332 |
| Кросс-номери | 0209.2031, 037-017-0061, 042-017-0002, 103195, 123.146, 123.146/A, 180052N, 2140000QAS, 351035, 356890, 43002303, 43002327, 4408645, 4408645, 58332A, 63025A, 725-0043-R, 732846, 75376, 7700312899, 7705139, 7711135144, 8660003485, 91166001, 91166001 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 559 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 559 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 445 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450,27 ₴




