
Радіатор інтеркулера Mitsubiahi L200/Pajero Sport 2.5D 05-, NRF 30366
8 480,88 ₴
- В наявності
- Код: 30366
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Mitsubiahi L200/Pajero Sport 2.5D 05-, NRF 30366. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30366
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30366 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30366 |
| Кросс-номери | 0716.3001, 107603, 147005N, 32014702, 360680, 719.002, 818693, 96373, CI 697 000S, LRIC 1148, MN135001, MT4283, RT-0026, WG1723919, WG2301926, WG2371055 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 276 мм |
| Ширина ядра радіатора | 204 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 276 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гумовим підшипником |
| Ширина мережі [мм] | 204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 480,88 ₴






