
Радіатор кондиціонера Toyota Avensis 2.0D/2.2D 05-08, NRF 35628
4 946,99 ₴
- В наявності
- Код: 35628
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Toyota Avensis 2.0D/2.2D 05-08, NRF 35628. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35628
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35628 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35628 |
| Кросс-номери | 0223803, 051-016-0035, 0815.3051, 104445, 1637846080, 212057N, 260479, 350203675000, 350203676000, 358760, 43275, 448C0055, 53005409, 667178, 7800013, 814213, 8845005170, 884500F140, 8880400379, 940022, 940170, AC 819 000S, AC848576, CCS-TY-024, DCC1820 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 946,99 ₴









