
Радіатор охолодження Renault Laguna/Latitude 1.5/2.0D 07-, NRF 53967
5 166,64 ₴
- В наявності
- Код: 53967
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Laguna/Latitude 1.5/2.0D 07-, NRF 53967. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53967
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53967 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — LAGUNA III (BT0/1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BT08, BT0K, BT0J, BT14, BT1A, BT1D) 131 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA III Grandtour (KT0/1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KT0A) 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (KT01, KT08, KT0K, KT0J, KT1A, KT1D) 131 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA купе (DT0/1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — LATITUDE (L70_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L70R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53967 |
| Кросс-номери | 042-017-0067-B, 105095, 123.174, 123.174/O, 180023N, 214100004R, 273700, 43002415, 637604, 701159, 8447405, CR 898 000P, DCM2949, DRM23038, M-0231030, R12179, RT2415, WG1722771, WG1804886, WG2184117, WG2301757 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 342 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 690 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 342 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 166,64 ₴






