
Радіатор охолодження Opel Vectra A/ B 1.6-2.2 i/ DTI 95-03 (Економ-клас), NRF 50219A
2 832,03 ₴
- В наявності
- Код: 50219A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Vectra A/ B 1.6-2.2 i/ DTI 95-03 (Економ-клас)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50219A |
| Кросс-номери | 0107.3058, 037-017-0013, 121.024, 121.024/A, 1300159, 1300159, 1300160, 1300180, 150890N, 357040, 37002220, 374100, 374200, 50219, 52464524, 52464524, 52464573, 52464573, 52479099, 52479099, 630121, 630771, 725-0004-R, 731847, 7705085, 79771, AC297856 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 832,03 ₴






