
Радіатор охолодження Nissan Patrol GR V Wagon 2.8TD/3.0DTi 97-, NRF 53830
6 971,85 ₴
- В наявності
- Код: 53830
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan Patrol GR V Wagon 2.8TD/3.0DTi 97-, NRF 53830. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53830
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53830 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD 129 л.с. | 1997–2000 |
| 3.0 DTi 158 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 DTi 160 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53830 |
| Кросс-номери | 0121.3071, 019M71, 070116N, 104157, 120.110, 13002246, 21410VB200, 21410VB300, 21410VB301, 21410VB800, 21460VB200, 30002336, 33002393, 33002394, 34847, 62559A, 62953A, 734153, 734669, CR 386 000P, DCM1844, DCM2402, DN2246, DN2264, DNA2394, MSA2264 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 908 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 908 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 971,85 ₴






