
Радіатор кондиціонера BMW 3 (E90/E91)/X1 (E84)/1.6-3.0D 04-16 (N47/N57/N55), NRF 35773
4 405,03 ₴
- В наявності
- Код: 35773
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера BMW 3 (E90/E91)/X1 (E84)/1.6-3.0D 04-16 (N47/N57/N55), NRF 35773. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35773
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35773 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E87) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 d 116 л.с. | 2008–2012 |
| 118 d 122 л.с. | 2003–2012 |
| 118 d 143 л.с. | 2003–2012 |
| 120 d 163 л.с. | 2003–2012 |
| 120 d 177 л.с. | 2003–2012 |
| 123 d 204 л.с. | 2007–2012 |
| 118 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 (E90) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–2011 |
| 325 d 204 л.с. | 2010–2011 |
| 330 d 231 л.с. | 2005–2011 |
| 330 d 245 л.с. | 2009–2011 |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–2011 |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–2011 |
| 335 d 286 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2011 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–2011 |
| 335 xi 326 л.с. | 2006–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2012 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2012 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–н.в. |
| 335 xi 326 л.с. | 2007–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35773 |
| Кросс-номери | 003-60-11206, 004-016-0025, 0222553, 052002N, 06005296, 0802.2028, 104775, 1637844480, 30311647CP, 350203752000, 376700, 43254, 448C0161, 64509169789, 64536930039, 64539169526, 64539206296, 64539229021, 667104, 6930039, 7800244, 8121609, 814012 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 575 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 405,03 ₴







