
Радіатор охолодження Kia Cerato1.6-2.0 04-, NRF 53819
3 994,74 ₴
- В наявності
- Код: 53819
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Kia Cerato1.6-2.0 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53819 |
| Кросс-номери | 0133.3030, 024-017-0001, 024-017-0001-B, 104474, 115.066, 1551386, 253102F000, 253102F040, 350213197100, 510094N, 62561A, 66648, 735523, 83002074, CR 1471 000P, CR 1897 000S, CR 680 000P, DCM3778, KAA2074, LRc KICe04100, M-065032A, ME907R002, MK-1144 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 664 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 664 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 994,74 ₴





