
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Prius 09-15, NRF 350415
5 554,62 ₴
- В наявності
- Код: 350415
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Prius 09-15, NRF 350415. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350415
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350415 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — PRIUS (_W3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Plug-in Hybrid (ZVW35) 99 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350415 |
| Кросс-номери | 350415, 53005692, 814464 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 293 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 554,62 ₴




