
Радіатор кондиціонера Mazda CX-5 2.0/2.2/2.5 AWD 11-17, NRF 350408
5 325,56 ₴
- В наявності
- Код: 350408
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Mazda CX-5 2.0/2.2/2.5 AWD 11-17, NRF 350408. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350408
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350408 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350408 |
| Кросс-номери | 0223519, 030-016-0019, 112045N, 27015700, 345750, 357795, 43569, 5301-9804, 7800069, 814048, 940326, 940327, 941202, AC 1047 000S, AC 986 000S, AC830257, ASH12-0002, C12868, CCS-MZ-014, KD4561480, KD4561480A, KD6261480, KD6261480A, KF0361480A |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 642 мм |
| Ширина ядра радіатора | 366 мм |
| Глибина ядра радіатора | 14 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 14 |
| Довжина мережі [мм] | 642 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 1234yf |
| Ширина мережі [мм] | 366 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 325,56 ₴






