
Радіатор охолодження VW LT 2.5-2.8TDI 96-, NRF 58240
2 742,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW LT 2.5-2.8TDI 96-, NRF 58240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58240 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–2003 |
| 2.8 TDI 131 л.с. | 1999–2002 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58240 |
| Кросс-номери | 0210.3005, 030M17, 053-017-0020, 101393, 102.077, 10-25007-SX, 11.14040, 1550700, 240070N, 2D0121253, 2D0121253B, 2D0121253E, 345875, 350213189400, 363075, 58002155, 65231A, 731605, 737-0056, 7705160, AC291528, CR 1715 000P, CR 606 000S, DCM3427 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742,43 ₴



